Bešeňová, je celkovo obklopená panenskou prírodou a históriou, je výnimočný klenot v srdci Liptova. Táto malebná dedinka sa nachádza v blízkosti Ružomberku, ponúkajúca idylický pohľad na nádherné Liptovské jazero a okolité hory. Ponúkame skvelé ubytovanie v dedinke Bešeňová.

Zážitky v Bešeňovej na dosah ruky

Okolie Bešeňovej ponúka bohatú paletu aktivít pre všetky vekové skupiny. Od termálnych kúpeľov až po turistiku, cykloturistiku, lyžovanie a mnoho ďalšieho. Či už hľadáte dobrodružstvo, relax alebo kultúrny zážitok, Bešeňová má pre každého niečo. Predstavte si prebudenie sa do pokoja naplneného slnečným svetlom, s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Z balkóna vášho apartmánu Vila Anna môžete obdivovať nekonečné zelené lúky a nedotknuté hory Liptova. Bešeňová nie je len o krásnej prírode. Má bohatú históriu a kultúru, ktorú môžete objaviť v miestnych múzeách a pamiatkach. Ponorte sa do minulosti a objavte, ako sa život v tejto oblasti vyvíjal po stáročia. Po dni strávenom objavovaním krás Bešeňovej si môžete vychutnať skvelé jedlá v miestnych reštauráciách. Liptov je známy svojou jedinečnou a lahodnou kuchyňou. Skúste tradičné slovenské jedlá a nezabudnuteľné liptovské špeciality.

Nízke Tatry – turistika

nizke-tatry-turistika

Požičovňa elektrobicyklov

Naša požičovňa bicyklov ponúka výber kvalitných bicyklov a elektrobicyklov pre všetky vekové skupiny a schopnosti. Môžete si vybrať z našej širokej ponuky a objaviť Bešeňovú a jej okolie na bicykli. Skvelý výber ponúka naša požičovňa bicyklov, ktorú nájdete tu.

Bicyklovanie v okolí Bešeňovej

bicyklovanie-besenova-pozicovna-bicyklov

Bešeňová ubytovanie priamo v dedinke

Ak hľadáte ubytovanie v Bešeňovej, Vila Anna je tou najlepšou voľbou. To všetko za prijateľné ceny. Taktiež je v blízkosti všetkých hlavných atrakcií, ktoré Bešeňová a jej okolie ponúkajú. Vila Anna ponúka ubytovanie, ktoré kombinuje komfort a pohodlie s moderným dizajnom. Každý apartmán je vybavený všetkým, čo potrebujete na to, aby ste sa cítili ako doma. Skúsenosti a spomienky, ktoré získate v Bešeňovej, budú s vami celý život. Užite si krásu Liptova naplno s ubytovaním v Bešeňovej, Vila Anna, kde sa cítite ako doma. Zažite úžasný oddych a objavte krásy Liptova s nami. Tešíme sa na vás!

ubytovanie-vila-anna-besenova-apartman-obyvacka-2

ubytovanie-vila-anna-besenova-apartman-spalna

ubytovanie-vila-anna-besenova-apartman-jedalen

ubytovanie-vila-anna-besenova-apartman-obyvacka

ubytovanie-vila-anna-besenova-apartman-kupelna

ubytovanie-vila-anna-besenova-zahrada