Zima je ročné obdobie, ktoré si mnohí ľudia spájajú len s mrazivými ránami a nekonečným odhŕňaním snehu. Avšak pre tých, ktorí objavia čaro zimnej dovolenky vo Vila Anna, sa zimná dovolenka môže stať obdobím plným radosti, relaxu a nezabudnuteľných zážitkov. Či už ste zapálený lyžiar alebo hľadáte únik pred každodenným stresom, ubytovanie Vila Anna a jej okolie ponúkajú všetko, čo si len môžete priať

Zima je v Bešeňovej čarokrásna

Ako sa zimná sezóna približuje, srdce Bešeňovej pulzuje novým životom, lákajúc návštevníkov na svoje jedinečné zimné ponuky. Bešeňová a jej okolie sú pravým rajom pre lyžiarov. Toto ubytovanie ponúka aj množstvo lyžiarskych stredísk, napríklad stredisko Jasná Nízke Tatry alebo Malinô Brdo. Tieto terény zvládnu aj začiatočníci, ale užijú si ich aj pokročilí lyžiari.

zimna-dovolenka-nizke-tatry-lyzovanie

Lyžiarské strediská v Nízkych Tatrách, blízko ubytovania Vila Anna

Jasná

Jasná, najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku, ponúka lyžiarom nespočetné možnosti. S viac ako 50 km zjazdoviek rôznych obtiažností je ideálnym miestom pre každého, od začiatočníkov až po profesionálov. Nezabudnite využiť pohodlný autobusový spoj z Bešeňovej, ktorý vás pohodlne odvezie priamo do lyžiarskeho strediska.

 

Využite našu skvelú ponuku ubytovania s celodenným Skipassom »

 

Ski Park Ružomberok – Malinô Brdo

Toto stredisko, známe svojimi dlhými a širokými zjazdovkami, je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné lyžovanie bez preplnených svahov. Navyše, nádherný výhľad na okolitú prírodu je bonusom, ktorý poteší každého lyžiara.

Park Snow Donovaly

Donovaly sú ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Detské lyžiarske škôlky zaručujú, že aj tí najmenší návštevníci si odnesú z lyžovačky nezabudnuteľné spomienky. Všetky tieto strediská nielenže poskytujú vynikajúce lyžiarske podmienky, ale zároveň sú dostatočne blízko k ubytovaniu Vila Anna, čo zaručuje, že po dni strávenom na svahoch sa môžete rýchlo vrátiť do pohodlia vášho ubytovania. Bešeňová a jej okolie ponúkajú aj rôzne iné zimné aktivity, napríkald sánkovanie či turistiku po zimných trasách. Tieto aktivity sú ideálne pre tých, ktorí chcú zažiť niečo iné a užiť si zimu naplno.

 

Vodný Park Bešeňová: Geotermálny zázrak

Vodný park Bešeňová je miestom, kde sa zábava snúbi s relaxom. Geotermálna voda, vyvierajúca z hĺbky takmer 2 kilometrov, je nielen príjemne teplá, ale má aj liečivé účinky. Užite si relax, zaplávajte si v bazénoch s výhľadom na zasnežené vrcholy a užite si pôsobenie liečivej sily prírody.

 

Využite našu skvelú ponuku ubytovania s celodenným vstupom do Aquaparku Bešeňová »

geotermalny-bazen

Prečo si vybrať ubytovanie Vila Anna?

Vila Anna prináša dokonalý východiskový bod pre vaše zimné dobrodružstvá. Toto ubytovanie ponúka aj útulné a teplé prostredie, kde sa po dni plnom aktivít môžete cítiť ako doma. S rôznymi typmi izieb, od minimalistickejších až po tie luxusné, si každý návštevník nájde to, čo vyhovuje jeho potrebám a preferenciám. A keď príde na stravovanie, okolité reštaurácie ponúkajú lahodné jedlá vrátane miestnych špecialít a zimných nápojov, ktoré zahrejú telo aj dušu.

Užite si zimu naplno

Zima nemusí byť len o sivých dňoch a chladnom počasí, najmä keď nájdete to pravé miesto na relaxáciu a využitie všetkých možností, ktoré vám zimné obdobie ponúka. Zažite toto ročné obdobie naplno a premeňte ho na nezabudnuteľnú dovolenku plnú lyžovania a pohody. Vila Anna a jej okolie vám splnia všetky vaše zimné sny.