Ubytovanie

Ubytovanie Vila Anna Bešeňová

Ak hľadáte ubytovanie v Bešeňovej, Vila Anna je určite tou najlepšou voľbou, ktorá hlavne ponúka útulné apartmány s moderným vybavením, pri zachovaní tradičného liptovského štýlu. Ponúkame komfort, pohodlie a samozrejme nezabudnuteľné zážitky, aj pre tento dôvod neváhajte a rezervujte si svoj pobyt ešte dnes a zažite Bešeňovú a Liptov naplno. Pre našich hostí máme k dispozícii 4 individuálnym štýlom zariadené apartmánové štúdiá. Okrem toho 2 jedinečné luxusné apartmány. Každý apartmán má svoju vlastnú kúpeľňu, potom balkón, kompletne vybavenú kuchynku, ktorá súčasne ponúka moderné ubytovanie v srdci Liptova.

Vyberte si jeden z našej ponuky.

Apartmány

Ubytovanie v moderných apartmánoch

Štúdiové apartmány

Ubytovanie v moderných štúdiových apartmánoch

Vila Anna je viac ako len miesto na prespanie, je to brána do nádherného sveta plného dobrodružstva, objavovania a relaxu. Zobudíte sa do pokojného, zároveň ​​slnkom zaliateho rána, hlavne s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Liptov je známy svojou lahodnou kuchyňou a hlavne našimi tradičnými slovenskými špecialitami. Ochutnajte nezabudnuteľné liptovské dobroty, ktoré si určite si obľúbite. Bešeňová vás čaká, aby ste objavili jej čaro a pohostinnosť.

Aká je cena ubytovania vo Vila Anna?

Zaujalo Vás naše pekné a moderné ubytovanie? Pozrite si cenník ubytovania v rôznych apartmánoch, alebo využite možnosti našich akciových balíkov:

Pozrieť cenník ubytovania »