Okolie obce Bešeňová

Krásne okolie obce Bešeňová

V letnej sezóne si návštevníci na Liptove nájdu množstvo termálnych, minerálnych prameňov a aquaparkov. Okolie obce Bešeňová ponúka napríklad Gino Paradise, aquapark Tatralandia, Liptovský Ján, Kúpele Lúčky, ktoré patria k jedným z najznámejším. V srdci regiónu Liptova sa nachádza vodná nádrž Liptovská Mara, ktorá priam evokuje pobyt pri mori. Tunajšie hory sú rajom aj pre cyklistov. Liptov ponúka zhruba 800 km značených cyklotrás, kde si podľa náročnosti každý cyklista nájde vhodný terén. V regióne Liptov sa taktiež nachádza cca 50 turistických chodníkov a značených trás v celkovej dĺžke 1185 km.

V zimnej sezóne sú vyhľadávané zimné strediská Jasná, Ski Park Ružomberok – Malinô Brdo, Park snow Donovaly a ďalšie. Za zmienku stojí stredisko Jasná, kam sa možu lyžiari z Bešenovej jednoducho dopraviť a vrátiť autobusom, ktorý premáva počas celej zimnej sezóny.

Okolie Bešeňovej ponúka bohatú paletu aktivít pre všetky vekové skupiny. Od termálnych kúpeľov až po turistiku, cykloturistiku, lyžovanie a mnoho ďalšieho. Či už hľadáte dobrodružstvo, relax alebo kultúrny zážitok, Bešeňová má pre každého niečo. Ponúka krásne hory, klenoty neživej prírody a historické pamiatky. Všetkým kategóriám turistov vrelo odporúčame navštíviť svetoznáme jaskyne, termálne kúpaliská, kultúrne pamiatky. Okolie obce Bešeňová je vhodné pre letnú dovolenku aj zimné športy. Liptov je veľmi pestrý a na Liptove môže byť každý váš deň jedinečný!

okolie-obce-besenova-turistika-nizke-tatry
okolie-obce-besenova-cykloturistika
okolie-obce-besenova-vlkolinec

Rezervácia
Rezervácia