Bešeňová 77, Bešeňová 034 83
+421 907 207 570
  • English
  • Deutsch
  • Русский
  • Polski

Prostredie

Nekonečné možnosti

V letnej sezóne si návštevníci na Liptove nájdu množstvo termálnych, minerálnych prameňov a aquaparkov. Gino Paradise, Tatralandia, Liptovský Ján, Kúpele Lúčky patria k jedným z najznámejším. V srdci regiónu Liptova je vodná nádrž Liptovská Mara, ktorá priam evokuje pobyt pri mori. Tunajšie hory sú rajom aj pre cyklistov. Liptov ponúka zhruba 800 km značených cyklotrás, kde si podľa náročnosti každý cyklista nájde vhodný terén. V regióne Liptov sa taktiež nachádza cca 50 turistických chodníkov a značených trás v celkovej dĺžke 1185 km.

V zimnej sezóne sú vyhladávané zimné strediská Jasná, Ski Park Ružomberok – Malinô Brdo, Park snow Donovaly a dalšie. Za zmienku stojí stredisko Jasná, kam sa možu lyžiari z Bešenovej jednoducho dopraviť a vrátiť autobusom, ktorý premáva počas celej zimnej sezóny.

Liptov je nesmierne bohatý na prírodné krásy, nadherné a rozmanité horstvá, klenoty neživej prírody a historické pamiatky. Všetkym kategóriam turistov vrelo odporúčame navštívíť svetoznáme jaskyne, termálne kúpaliská, kultúrne pamiatky.

Región Liptov je stvorený pre letnú dovolenku ako aj pre zimné športy vdaka spojeniu hôr, vody a termálnych pramenov. Liptov je velmi pestrý a na Liptove môže byť každý váš deň jedinečný!

Rezervácia
Rezervácia