Vila Anna

Ubytovanie v dedinke Bešeňová

Dovoľte nám čo najsrdečnejšie Vás privítať a následne vám predstaviť novo zrekonštruovanú Vilu Anna. Ponúka ubytovanie v malebnej dedinke Bešenová ako aj skvelú polohu a to len 400m, 5min chôdze od Termal Parku Gino Paradise Bešenová. V roku 2019 si Vila Anna prešla kompletnou rekonštrukciou a následne ponúka 4 apartmánové štúdiá a tiež 2 nadštandardné apartmány. Návštevníkom ponúka úplne nové, štýlové apartmány v príjemnom a samozrejme tichom prostredí Bešeňovej. Apartmány boli špeciálne navrhnuté pre zabezpečenie maximálneho komfortu našim návštevníkom, pretože nám záleží na tom, aby sa každý návštevník cítili dobre.

Apartmány Vila Anna Bešeňová

Moderné apartmánové štúdiá

Villa Anna ponúka ubytovanie v dedenika Bešeňová, ktoré nepochybne spája komfort a pohodlie s moderným dizajnom. Každý apartmán je vybavený všetkým, čo potrebujete na to, aby ste sa cítili ako doma.  Pre našich ubytovaných hostí máme k dispozícii 4 apartmánové štúdiá, pričom každý z nich je zariadený individuálnym a originálnym štýlom. Pre tých, ktorí hľadajú skutočný relax v exkluzívnom priestore, sme pripravili 2 jedinečné luxusné apartmány, ktoré vám zaručia požadovaný komfort, ktorý prirodzene oceníte.

Každý apartmán má svoju vlastnú modernú kúpeľňu, taktiež priestranný balkón, pričom samozrejmosťou je aj kompletne vybavená kuchynka, ako môžete vidieť na fotografiách nižšie.  Ak hľadáte ubytovanie v Bešeňovej, Vila Anna je tou najlepšou voľbou. Pozrite si fotky apartmánov nižšie a vyberte si apartmán, ktorý vyhovuje práve vašim požiadavkám.

Apartmán č.6 - ubytovanie-vila-anna-besenova
ubytovanie-apartmany-vila-anna
Apartmán č.5
elektrobicykle-prenajom-ubytovanie

Požičovňa elektrobicyklov

elektrobicykle-prenajom-ubytovanie

Využiť našu požičovňu bicyklov je jednoduché, v podstate  stačí len prísť a vybrať si bicykel, ktorý vám vyhovuje najviac. Následne sa môžete vydať na cestu a po návrate nám jednoducho prídete vrátiť bicykel. Samozrejme ponúkame flexibilné možnosti požičiavania, či už len na niekoľko hodín, ale aj na celý deň.

Cyklotrasy v okolí Bešeňovej

Cyklotrasy Bešeňová vedú okolo termálnych kúpeľov a ponúkajú naozaj jedinečné výhľady na panorámu Tatier. Pre tých, ktorí majú radi dlhšie výlety, je tiež na výber bohatá ponuka rôznych trás vedúcich cez celý Liptov, od Liptovského Mikuláša až po Ružomberok.

Darujte pobyt v Bešeňovej

darčekový poukaz

Hľadáte originálny darček, ktorý určite vyčaruje úsmev na tvári vašich blízkych? Darčekový poukaz na pobyt v našom ubytovaní v Bešeňovej je ideálny darček pre každú príležitosť.

Darčekový poukaz ako skvelý darček

Či už ide o rodinného člena, priateľa alebo partnera, darčekový poukaz na pobyt v Bešeňovej je výnimočný spôsob, ako prejaviť svoju lásku a vážnosť.

darčekový poukaz

Napísali o nás…

Spoznávajte okolie

Očarujúca príroda a krásne prostredie…

okolie-obce-besenova-turistika-nizke-tatry
okolie-obce-besenova-cykloturistika
okolie-obce-besenova-vlkolinec